EMOTIONPICTURE SHOWREEL


Link 13.10.2010 :: 08:27 Komentuj (0)EMOTIONPICTURE SHOWREEL

GO WITH THE FLOW


Link 20.10.2010 :: 22:18 Komentuj (0)
Hej!

Piszę żeby wszyscy mieli pewność co do tego, że blog jest prowadzony cały czas na bieżąco i żeby uspokoić co niektórych ;)
Zapewne zastanawiacie się: 'Dlaczego nie ma jeszcze zapowiadanych thrillerów, mimo że miały się pojawić 'już wkrótce'!? . Loose Blues Ladies & Gantelman! Jak się okazuje pojęcie to w dzisiejszych czasach nabiera innego znaczenia, mianowicie sprawy się nieco przedłużyły ze względu na wprowadzania licznych poprawek do montażu, czas oczekiwania na muzykę i 'wyczyszczony' dźwięk i inne sprawy postprodukcyjne. Tak więc : zarówno 'Odludzie', jak i 'Przebudzenie' (bo taki będzie film nosił tytuł) ukażą się (uwaga!) JUZ WKRÓTCE :D (nie będę określał kiedy dokładnie ,ale obiecuję że tym razem na pewno nie zajmie to aż tyle czasu ;) )

Swoją drogą , jak pewnie już zauważyliście fragmenty obu tych filmów możecie podziwiać już w Showreel'u poniżej - enjoy!

sep

GREEN!


Link 28.10.2010 :: 00:04 Komentuj (0)
Hejo!


Miałem przyjemność zmontować ostatnio demoreel dla firmy Zielony Pomidor z Warszawy z nakręconych przez nich reklam (http://www.zielonypomidor.com/ZP_SITE/home.html). 

W montażowni ciuchutko, sympatycznie i spokojnie, a efekt? Dziki, szybki i zawrotny ];->  

Taste that tomato! 

/ Film można zobaczyć również pod adresem:

http://www.zielonypomidor.com/ZP_SITE/commercials.html /