Link 23.03.2014 :: 20:22 Komentuj (0)

Fotosik darmowy hosting obrazków

Hej!


Tym razem mam okazję zaprezentować coś innego niż zwykle, a mianowicie dobrze wielu osobom znanego"The Voice'a" ;)   Montaż odcinków i sam "Voice" zaczął się co prawda jakiś czas temu i niektóre z moich filmów mogą wydać się "przeterminowane", ale na pewno nie dla wszystkich ;) jak to mówią... lepiej późno niż wcale!

Co do aktualności to tak: Montaż w toku, niedługo zaczynają się bitwy (to będzie dopiero!), a tymczasem chciałem zrobić małą retrospekcję z 'Przesłuchań w ciemno" i przedstawić wybranych uczestników, którzy są naprawdę ciekawymi wokalistami,   a  przy okazji dane było mi ich montować

Pod ostrze moich  monterskich nożyczek jako jeden z pierwszych wpadł obecny faworyt Voice'a, czyli  Juan Carlos Cano (równie wesoły na żywo jak i na ekranie!).  Oto wykonanie, którym zdobył zasłużoną uwagę:

Innym, godnym uwagi woklaistą, przy montażu którego bardziej się bawiłem niż pracowałem, jest Chmielu! Zobaczcie sami jak pozytywny jest to człowiek  :

Stay tuned!

Link 29.03.2014 :: 22:10 Komentuj (0)

Fotosik darmowy hosting obrazków

Hej!

Mała wrzutka, tym razem polecam moich innych ulubieńców. Oto Artur Kryvych, kolega z Ukrainy, którego wykonanie utworu  "Creep"
 Radiohead jest naprawdę wyjątkowe i wzruszające:

I ktoś bardziej na czasie, bo montowana całkiem niedawno Paulina Romaniuk, świetny głos (!) :