INFORMACJA


Link 06.09.2010 :: 23:18 Komentuj (0)


Witam,


W grupie EMOTIONPICTURE nastąpiły zmiany. Do wieczności odszedł twórca grupy EMOTIONPICTURE mój najlepszy przyjaciel  Ś.P. Andrzej Cyconiak; człowiek o wspaniałych marzeniach, inspirującym podejściu do życia i niespotykanym talencie,  Naszym wspólnym marzeniem było tworzenie filmów i rozwijanie grupy EMOTIONPICTURE na jak najszerszą skalę.  Chciałem poinformować wszystkich odwiedzających nasz blog, że grupa EMOTIONPICTURE nadal istnieje i podjąłem się jej kontynuacji.  Będę prowadzić bloga i informować o wszystkich nowych produkcjach pod którymi podpisana będzie grupa EMOTIONPICTURE. 

Ad  


  Link 08.09.2010 :: 02:13 Komentuj (0)

Witam!


Trwa postprodukcja nowego filmu - thrillera  w reżyserii Wociecha Dudzicza pt. 'ODLUDZIE' . Miałem przyjemność  zrealizować Making Of z planu zdjęciowego oraz co najważniejsze - zająć się montażem samego filmu.  Film zapowiada się co najmniej ciekawie,ale nie zdradzę nic więcej, film powie sam za siebie!

Film zrealizowany na Caononie 5d mark II.


Film już wkrótce ukaże się na blogu.

> OTO KILKA KADRÓW Z FILMU:


Thriller


Link 15.09.2010 :: 22:52 Komentuj (0)


Została zakończona pierwsza wersja montoważowa kolejnego thrillera! Tym razem w reżyserii Kamila Krawca ('Carte Blanche', 'Szczur').

Film wyświetlany był 13.09 na pokazie filmów studenckich w Kinie CSF w Katowicach i spotkał się z aprobatą ze strony publiczności. 

Film zrealizowany na Caononie 5d mark II.


OBSADA:

MATEUSZ DEWERA   (filmy takie jak: 'S@motność w sieci'; 'Karol - człowiek, który został papieżem' ; 'Czas honoru')

KINGA ŁUKASIK

PAWEŁ BRANDYS ('Majka' ; ' Żołnierze wyklęci')

JÓZEFINA GOCMAN


 Już wkrótce na blogu!


> KADRY Z FILMU: