Światło

Światło

PROJEKT REALIZOWANY PRZEZ EMOTION PICTURE
W dniach od 04-06.11.2009 mieliśmy przyjemność realizować etiudę pt: „Światło” dla klasy 3i 1LO w Nowym Sączu . Etiuda realizowana na kamerze EX3 z nastawką LETUS 35mm, optyką Zeiss PL ARRI. Klasa spisała się na medal.

Serdeczne podziękowania składamy dla:

24 MEDIA
FILM FACTORY
GRUPA NOEL
FAST MEDIA
BARTOSZ GBUREK
TAXI NOWY SĄCZ
MCK SOKÓŁ
MAŁA GALERIA
SŁOWIK
MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY
DKK NOWY SĄCZ
KATOWICKIEJ SZKOLE FILMOWEJ

Reżyseria i zdjęcia
Andrzej Cyconiak

Oświetleniowiec
Adam Kłosiński

Kierownik Planu
Ola Folarz

Charakteryzacja i scenografia
Karolina Adamczyk

Dźwięk, wózkarz
Adrian Szczepaniak

Konsultacja Scenariuszowe
Kamil Krawiec
Paweł Płonka


KILKA FOTOSÓW Z PLANU :Patricia 31.07.2012, 12:17

Opisaliście to ,co denerwuje mnie na tym prloatu od dłuższego czasu ,a ostatnio stało się nagminne. Np. pierwszy artykuł z brzegu z działu film: Szok! Oni są nie do zdarcia. Dziadkowie i babcie, ktf3rzy rozkładają młodzież na łopatki O czym jest artykuł o tak szumnym i emocjonalnym tytule? Otf3ż link prowadzi do galerii przedstawiającej podstarzałych aktorf3w.Pf3ł biedy ,kiedy news dotyczy działu rozrywki. Ale spf3jrzmy na dział finanse : Nie będzie już tanich ubrań made in China ! Komunikat jest dość jasny i opatrzony wykrzyknikiem. Przyszły czytelnik zachodzi w głowę ,dlaczego nie będzie chińskich ubrań. Znowu politycy wyskrobali jakąś ustawę? nałożono embargo? Unia wprowadziła zakaz sprzedaży?Nic z tych rzeczy.Czytamy ,że autorka artykułu stawia mgliste prognozy na podstawie wzrostu cen chińskiej bawełny ,na temat przeniesienia produkcji z chin do innych krajf3w i wzrostu cen odzieży. Jak ma się to do tak jednoznacznie określonego nagłf3wka? Jest i więcej przykładf3w takich przekłamanych nagłf3wkf3w ,ale nie będę ich wszystkich opisał.Na koniec dodam tym co mnie jednak najbardziej denerwuje na tym prloatu jest tworzenie nagłf3wkf3w z wypowiedzi politykf3w ,w ten sposf3b ,że odbiera się je jako informacje. Np. na stronie głf3wnej nagłf3wek tej treści: (przykład zmyślony na potrzeby komentarza) Jarosław Kaczyński odchodzi z polityki? Po czym okazuje się ,że artykuł jest wywiadem z jakimś posłem SLD ,a treść nagłf3wka nawiązuje do wyrwanej z kontekstu konstrukcji myślowej lub ,co gorsza, pytania dziennikarza.

taurus 07.12.2009, 18:11

Panie b!
Pana zajadła krytyka skierowana pod adresem Andrzeja i Adriana jest śmieszna. Oglądałem większość prac w.w. artystów ( a też się trochę na tym znam )i stwierdzam, że ich twórczość jest na bardzo wysokim poziomie! I zamiast zęby łamać na krytyce to weź się Pana sam do roboty.

ASIA 19.11.2009, 13:18

Znam Andrzeja, to jak pracuje. Wiem że wszystko co robi robi z pasji. To że czasem jest nieokrzesany i trochę krzykliwy to nawet wychodzi wszystkim na plus. Panie b – nie wiem czy ma pan szanse równać się z grupą emotionpicture. Jak pan wie jest to duet Andrzeja i Adriana . Adrian również miód chłopak montażysta. ONI ROBIĄ WSZYSTKO Z PASJĄ !! starają się nie odpuszczają !
Wiem jedno, wypisywanie takich nieogarniętych komentarzy jest tylko gwoździem do trumny którą wbija pan sobie. Więc jeśli ma pan kszte samozaparcia niech pan go wykorzysta w tym by nie wchodzić na tą stronę i nie zaśmiecać ją swymi nieprzemyśleniami.

krokot 17.11.2009, 11:29

Witam
Nie rozumiem osoby o pseudonimie b
Ja pracowalem przy roznych ich produkcjach i nie sadze ze sa słabe.
I powiem szczerze ze przez zazdrosc sie prawie udlawiles(as).Kazdy robi za tyle ile chce...moze nawet za darmo robic ...wiec nie wiem po co te psychiczne komentarze

b 09.11.2009, 19:27

chłopaki od dłuższego czasu psujecie rynek nowosądecki. sprzet macie od potężnych firm pewnie za grosze zastanawiam sie tylko nad jednym jeśli bieżecie 60 zł za studniówke jak wam sie to opłaca i co chcecie tym osiągnąć jesteście pyszałkowaci macie zamiar udowodnić ze jesteście lepsi. stańcie w pojedynke bez sprzętu sprawdźmy się a nie macie spore nakłady w postaci technologi. tam nawet badziewne pomysły przejdą . bo technologią je ratujecie. psujecie rynek i nie dajecie innym zarobić. ponieważ poziom ( srzętowy ) jest niedościgniony.

kojen 08.11.2009, 17:04

robi wrażenie!